Żłobki Wilanów - żłobek montessori myBaby PL

Decyzja o zapisaniu dziecka do prywatnego żłobka dla większości rodziców nie jest łatwa. Jednak przychodzi ten moment, kiedy chcesz już wrócić do pracy i musisz znaleźć dla swojego maluszka odpowiednie miejsce. Żłobki prywatne w odróżnieniu od placówek państwowych mogą pochwalić się ilością i jakością prowadzonych zajęć oraz organizacją dodatkowych atrakcji dla dzieci. Co ważne, do naszego niepublicznego żłobka myBaby na Wilanowie możesz zapisać maluszka już od 6 miesiąca życia. Co jeszcze warto o nas wiedzieć? Zapraszamy.

Spis treści:
Warszawa – żłobki prywatne
Żłobek miasteczko Wilanów
Co mamy do zaoferowania?

Żłobki Wilanów - żłobek montessori myBaby

Warszawa - żłobki prywatne

W Warszawie ilość żłobków prywatnych jest ogromna, dlatego każdy z nich, stara się zachęcić do siebie rodziców i dzieci. Oprócz samego wyglądu placówki, ważny jest zespół pedagogów, posiłki, a także jakość prowadzonych zajęć.

Z dumą możemy przedstawić naszą placówkę, jako miejsce godne polecenia. Dlaczego? Kluczem wyjątkowej i rodzinnej atmosfery w żłobek Wilanów myBaby są pedagodzy. Oprócz wymaganych kwalifikacji oraz licznych kursów, całym sercem kochają swoich podopiecznych. Te uśmiechnięte, przyjazne i serdeczne Panie są jak najlepsze ciocie, które potrafią zarówno świetnie się bawić z naszymi maluszkami, ale i w razie potrzeby przytulić i zawsze służyć pomocą. To właśnie nasze żłobkowe ciocie każdego dnia dbają o rozwój Twojego malucha, śpiewają mu do snu, pomagają zjeść obiadek i umyć ząbki. Dzięki tak rodzinnej i kochającej atmosferze nasze dzieci z chęcią uczęszczają do żłobka montessori myBaby.

Każdego dnia staramy się, aby czas naszych podopiecznych spędzony był na jak najwyższym poziomie. Dbamy o jakościowe i aktywne zajęcia w których każdy mały człowiek może wyrażać siebie. To właśnie żłobek jest pierwszym miejscem, w którym Twoje dziecko ma szansę nawiązać pierwsze przyjaźnie, a także możliwość współpracy z rówieśnikami.

Żłobki Wilanów - żłobek montessori myBaby

Żłobek miasteczko Wilanów

Mieszkasz na Wilanowie i szukasz najlepszego żłobka dla swojego maluszka? Jesteś we właściwym miejscu! Do naszej placówki zapraszamy dzieci nie tylko z dzielnicy Wilanów, ale także wszystkich chętnych, którym podoba się nasz żłobek.

Żłobki Wilanów - żłobek montessori myBaby

Co mamy do zaoferowania?

Oprócz codziennych zajęć w żłobku montessori myBaby organizujemy szereg innych atrakcji dla dzieci. Systematycznie zapraszamy do siebie ciekawych gości, którzy w atrakcyjny, a jednocześnie edukacyjny sposób umilają nam kolejne dni. Poza wizytami organizujemy również ciekawe wyjścia, m.in. odwiedziny pałacu Wilanowskiego – jest to nasze ulubione miejsce, do którego zaglądamy systematycznie, zimowe przejażdżki bryczką, wizyty w salach zabaw, teatrzyki lalek i wiele innych.
Ponadto, z należytą starannością przygotowujemy i świętujemy takie dni jak: urodziny każdego maluszka z tańcami, tortem i dekoracjami, a także święta, którym towarzyszą odpowiednio przygotowana sala, dekoracje, stroje i tradycyjne potrawy.

Jeśli spodobał Ci się nasz prywatny żłobek na Wilanowie lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej placówki, możesz nas odwiedzić przy ulicy Sarmackiej 4, odwiedzić nasze social media lub zadzwonić. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i wprowadzimy Was i Wasze pociechy do naszej niezwykłej społeczności myBaby. Zapraszamy!

Żłobki Wilanów - żłobek montessori myBaby
WSKAZÓWKI MAMY, WYCHOWAWCY I EKSPERTA

Porady myBaby

Wyprawka do żłobka. Jak ją skompletować? Rytmika w żłobku. Zajęcia muzyczne. Żłobek prywatny czy państwowy? Który wybrać? Korzyści płynące z dogoterapii. Dogoterapia w żłobku myBaby. metoda-montessori-w-zlobku-na-czym-polega-glowne (1)

my baby bliskościowy żłobek

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w formularzu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na wpisane zapytanie