O nas PL

Najważniejszym okresem w życiu nie są lata studiowania na wyższej uczelni, ale te najwcześniejsze, czyli okres od narodzenia do sześciu lat. Jest to czas, kiedy formuje się inteligencja człowieka i nie tylko ona, ale całość jego zdolności psychicznych”    ©Maria Montessori
MY BABY BLISKOŚCIOWY ŻŁOBEK

Chcemy inspirować i rozwijać

Nasze podejście jest pełne szacunku do najmłodszych, ich wypowiedzi, pytań oraz obserwacji ich procesu badawczego.Praca z dziećmi to ODKRYWANIE i WZAJEMNE UCZENIE SIĘ od siebie. Nie można wyznaczać jedynego, słusznego schematu wczesnego nauczania.

W dziecku tkwi potencjał do samodzielnego rozwoju. Ma ono wolność wyboru i może swobodnie zaspokajać swoją ciekawość. Dzieci są zaangażowane w przygotowanie materiałów, co wzbudza ich zainteresowanie, a nieograniczony do nich dostęp, stwarza nieskończone możliwości kolejnych odkryć! Dziecięca sztuka jest wszędzie; pozwólmy dzieciom doświadczać przy zaangażowaniu wszystkich zmysłów. Otoczenie należy do dzieci. Przestrzeń ma edukacyjną „treść”, zawiera przekaz. Jest naładowana bodźcami dla wzajemnego doświadczania i uczenia się. Dzięki tak zorganizowanej przestrzeni dzieci „poznają świat” i rozwijają swoją kreatywność.

mybaby-zlobek-wilanow-zajecia
MY BABY BLISKOŚCIOWY ŻŁOBEK

Porozumienie bez przemocy i bezpieczeństwo

W naszych działaniach kierujemy się zasadami porozumienia bez przemocy, dbając przy tym o najwyższą jakość edukacji naszych maluszków. Razem z Rodzicami pragniemy budować bezpieczną oraz pełną szacunku i empatii przestrzeń harmonijnego, kreatywnego rozwoju. Dla nas najważniejsze są dzieci i ich dobre samopoczucie.

mybaby-zajecia-w-zlobku
MY BABY BLISKOŚCIOWY ŻŁOBEK

Przytulnie i harmonijnie

My Baby – to miejsce w którym zamiast o zajęciach dodatkowych chcemy mówić o tym co jest najważniejsze w życiu maluszka, o jego prawdziwych potrzebach:

  • Potrzebie przytulania i bliskości
  • Otwartości na noszenie i kołysanie
  • Wspieraniu mam w karmieniu piersią
  • Dbałości o spożywanie posiłków przyrządzonych we współpracy z dietetykiem dziecięcym. Zdrowa i smaczna kuchnia – budujemy w dzieciach zdrowe nawyki żywieniowe.
  • Trosce o uczucia dziecka np. płacz dziecka zawsze jest sygnałem niezaspokojonej potrzeby
  • Szanowaniu granic, które wyznacza nam dziecko
  • Potrzebie towarzyszenia dziecku w różnych sytuacjach
  • Rozmowy, uśmiechu, ciepłej atmosfery
  • Łagodnej komunikacji
  • Cierpliwości i akceptacji
mybab-zlobek-wilanow-spacery
MY BABY BLISKOŚCIOWY ŻŁOBEK

Jesteśmy dla Was

Nasza kadra to zespół wyspecjalizowanych pedagogów, praktyków metody M. Montessori, wykształconych muzyków i plastyków. W każdej grupie jeden z nauczycieli komunikuje się z dziećmi wyłącznie w języku angielskim. Dbając o rodziców staramy się być dla nich dobrymi partnerami oraz przewodnikami. Chcemy by każda rodzina czuła się mile widziana w naszej społeczności my Baby.

mybaby-jestesmy-dla-was (2)
Przyjazne miejsce - radosne dziecko i szczęśliwy dom

Opinie rodziców

opinie-rodzicow-1 opinie-rodzicow-2 opinie-rodzicow-3 opinie-rodzicow-4 opinie-rodzicow-5 opinie-rodzicow-6 opinie-rodzicow-7 opinie-rodzicow-8 opinie-rodzicow-9 opinie-rodzicow-10