Strona główna en

ŻŁOBEK WILANÓW MY BABY 2

Tworzymy wspólnotę Małych Ludzi. 2

„Dzieci potrzebują wolności, aby w pełni wykorzystać możliwości swoich rąk, oczu i uszu. Wolności, która pozwoli im wykorzystywać w pełni materiały, dźwięki i kolory.” Loris Malaguzzi  2222

W my Baby skupiamy się na indywidualnych potrzebach każdego dziecka i poznawaniu świata poprzez aktywne działanie. Chcemy wykorzystać naturalną ciekawość oraz chęć do nauki gdyż uczenie się i wychowanie stanowią nierozerwalną całość. Naszym zadaniem jest stworzenie warunków i atmosfery w których nasze maluchy będą wzrastać w poszanowaniu ich indywidualnego tempa rozwoju, jak i ze szczególnym uwzględnieniem ich zdolności i predyspozycji. Zależy nam na optymalnym rozwoju intelektualnym, emocjonalnym, fizycznym oraz społecznym w naturalnym, zróżnicowanym wiekowo – środowisku. Szacunek dla każdego dziecka jest podstawą naszego działania.

tworzymy-wspólnotę-małych-ludzi
MY BABY BLISKOŚCIOWY ŻŁOBEK

Poznaj nasze wartości i metody

Bliskościowe relacje

Duża dostępność

Dwujęzyczność

Wybór menu

Rozwijające pomoce

Dobre nawyki żywieniowe

Dobre nawyki żywieniowe

Szeroki wybór cateringu

Inspirujące wnętrza

decoration_image

my baby żłobek bliskościowy

Dwujęzyczny żłobek my Baby.
Zobacz co u nas słychać!

 • Bezpieczne i specjalnie przygotowane otoczenie dla dzieci od 6. miesiąca życia
 • Doświadczona kadra pedagogiczna
 • Bogaty zestaw pomocy dydaktyczno-rozwojowych
 • Stała obecność języka angielskiego (immersja językowa)
 • Własny ogród w bezpiecznej odległości od ulicy
 • Indywidualne warianty pobytu w placówce dostosowane do potrzeb i możliwości rodziców
 • Możliwość obecności rodzica w sali przez cały okres adaptacyjny
Wskazówki mamy, wychowawcy i eksperta

Porady myBaby

niania-czy-zlobek-dylematy-rodzicow jak-wybrac-odpowiedni-zlobek angielski-w-zlobku-czy-warto adaptacja-w-zlobku-zdjecie-glowne zabawy-sensoryczne-a-rozwoj-dziecka metoda-montessori-w-zlobku-na-czym-polega-glowne (1) jak-bawic-sie-z-dzieckiem-w-domu-11 metoda-reggio-emilia-we-wczesnej-edukacji-dziecka-glowne jak-oduczyc-dziecko-uzywania-smoczka-glowne co-robic-gdy-dziecko-nie-chce-pic-wody moje-dziecko-nie-chce-jesc-co-robic jak-zbudowac-pewnosc-siebie-u-dzieci-8 dwujezyczne-dzieci-co-warto-wiedziec-glowne (1) kiedy-zaczac-czytac-dziecku-ksiazki-8 jesienne-zabawy-z-dzieckiem-na-dworze-glowne male-dzieci-i-nowoczesne-technologie-5 bunt-dwulatka-jak-reagowac-1 jak-oduczyc-dziecko-spania-z-rodzicami-6 Korzyści płynące z dogoterapii. Dogoterapia w żłobku myBaby. Żłobek prywatny czy państwowy? Który wybrać? Rytmika w żłobku. Zajęcia muzyczne. Prezenty dla rocznego dziecka (nie tylko) pod choinkę Pierwsze ferie zimowe z dzieckiem Zwierzęta domowe dla dzieci - jakie zwierzę wybrać? Rozwój niemowlaka - etapy rozwoju Wyprawka do żłobka. Jak ją skompletować? Rozwój motoryczny dziecka Porozumienie bez przemocy - jak wychować dziecko w duchu NVC? Pierwsza wizyta dziecka u dentysty Basen z niemowlakiem - jak się przygotować? Żłobki Wilanów - żłobek montessori myBaby

my baby żłobek Wilanów

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w formularzu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na wpisane zapytanie

  Żłobek Wilanów

  Prywatny żłobek myBaby to miejsce zbudowane w oparciu o pedagogikę Marii Montessori i zgodny z założeniami Reggio Emilia. Nasz niepubliczny żłobek mieści się na Wilanowie, przy ul. Sarmackiej 4.

  Posiadamy trzy bezpieczne i przyjazne dzieciom sale, wyposażone w niezbędne pomoce dydaktyczne, pomoce montessori. Przestrzeń daje nam możliwość organizowania różnorodnych zajęć dla dzieci oraz przyjmowania interesujących gości. Ponadto, przygotowujemy dla naszych maluchów wiele atrakcji, bez dodatkowych kosztów.

  Niepubliczny żłobek Wilanów

  Nasza kadra to zespół wyspecjalizowanych pedagogów, którzy dbają o prawidłowy rozwój Twojego dziecka. Dzięki naszej wiedzy, umiejętnościom oraz pasji wspólnie stworzyliśmy dla Twojego malucha bezpieczne miejsce, pełne codziennych atrakcji oraz ciekawych zajęć.

  myBaby to wyjątkowe miejsce, w którym mały człowiek rozpoczyna swoją wędrówkę ku dorosłemu życiu. I to właśnie dla naszych maluchów otwieramy serca i tworzymy najlepsze warunki dla ich wszechstronnego rozwoju. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami rodziców, których dzieci uczęszczają do myBaby – żłobek Wilanów.

  Żłobek myBaby to:

  • żłobek bliskościowy – tworzymy małe grupy dzieci, aby móc nawiązać z maluchami bliższe relacje,
  • żłobek wielojęzyczny – uczymy języka angielskiego, portugalskiego, hiszpańskiego oraz ukraińskiego. Mamy świadomość, że to, jak zadbamy o naukę języków obcych dzisiaj, wpłynie na całe, dorosłe życie dzieci. Stosujemy immersję językową – posługujemy się językami obcymi przez cały dzień – podczas swobodnych kontaktów, rozmów i zabaw, 
  • prywatny żłobek w Warszawie z własnym ogrodem i kuchnią błotną – idealne miejsce na wspólne pikniki,
  • miejsce w którym prym wiodą zajęcia sensoryczne, wspólne gotowanie, zajęcia muzyczne, obcowanie ze zwierzętami oraz wspólne wyjścia do muzeów i parków. Zależy nam, by pokazać maluchom jak najwięcej świata!

  Ponadto:

  • cenimy indywidualność,
  • dajemy wolność wyboru – dzięki temu dzieci rozwijają się bez traum i przykrych doświadczeń,
  • akceptujemy emocje – dajemy maluchom pełne prawo do ich wyrażania.
  Program MALUCH + 2021

  Dofinansowanie ze środków budżetu Państwa